Nabídka a poptávka: Hobby

Koupím zahraniční pivní etikty.

Zdeněk Hobza 31.05.2019
Koupím pivní etikety z Andorry, Bourkiny-Fasso, Bangladéše, Antiquy a Barbudy, Curacaa, Eritrei, Francouzské Guyany, Guinei-Bissau a Guyany.
Telefon 728769433.

Staré pivní lahve

Milan Vyšata 29.12.2017
Několik tis. Kč zaplatím za starou pivní lahev s vylisovaným nápisem ze zaniklého pivovaru v Mnichovicích i Stránčicích. Prosím nabídněte sběrateli (odkoupím i jiné staré pivní lahve). Tel. 605224855.

Seriál HOSPODA na 2 DVD

Zdenda 10.08.2016
Prodám komplet český seriál HOSPODA na 2 DVD, všech 52 dílů. Kvalita obrazu srovnatelná s TV. DVD jsou nová, nepoškrábaná. Zašlu na dobírku, cena včetně poštovného. Do odpovědi napište : HOSPODA, a Vaši adresu pro zaslání. Jarda Dušek (Petr Nárožný) je hostinským už řadu let. Jednou mu jeho kamarád, který umřel, odkáže svojí hospodu. To se nelíbí jeho synovi Jonášovi (Václav Knop), který je majitelem domu, ve kterém se hospoda nachází. Ten by místo hospody raději viděl fitcentrum. Ale co se dá dělat, podle poslední vůle ji musí Duškovi pronajmout. To rozradostní hlavně štamgasty: podnikatele Nováka (Ladislav Potměšil), kotelníka Babulu (Bronislav Poloczek), harmonikáře Jozku (Pavel Vondružka), trpaslíka Goliáše (Jiří Krytinář), psychiatra a radního Práška (Jiří Menzel), advokáta Zatloukala (Jan Kanyza), ale i nájemníky, co bydlí nad hospodou: babku Jiráskovou (Věra Tichánková) a jejího psa Pajdu i dědu (Lubomír Lipský).

Cena : 499,-
tel. 608759795

KOUPÍM PIVNÍ SKLENICE, PŮLLITRY,TŘETINKY- DOBŘE ZAPLATÍM

Daniel 15.04.2016
Sběratel koupí starší pivní pulitry, třetinky i cedule z českých pivovarů a jiné pivní relikvie. Jednotlivě i celé sbírky.VELICE DOBŘE OKAMŽITĚ HOTOVĚ ZAPLATÍM. Volejte prosím na tel: 604723161 nebo pište na email: Dannadi76@seznam.cz

Faleristický materiál

Felix 27.02.2014
Dekrety, řády, vyznamenání a medaile odkoupím hotově za katalogové ceny. Není problém uhradit Vaše cestovné. Platné katalogy předložím. Telefon 602 741 507.

Numismatický materiál

Felix 27.02.2014
Bankovky (v perfektním stavu) a mince (od antiky po současnost) odkoupím hotově za katalogové ceny. Není problém uhradit Vaše cestovné. Platné katalogy předložím. Telefon 602 741 507.

zámeček Myšlín

ladislav kurka 18.06.2013
Hledám základfní info o tomto zámečku (doba vzniku, současný stav).

Výklad karet online zdarma, zápis do aury aj.

Mezinárodní věštecká a psychologická online poradna 01.05.2013
Jsme MEZINÁRODNÍ VĚŠTECKOU A PSYCHOLOGICKOU ON-LINE PORADNOU, zabývající se paranormálními jevy, duchy, kouzly (na lásku, ochranu, blahobyt - nejčastější kouzla naleznete v našem e-shopu), nabízíme on-line i magické školení v praxi a kurzy. Dále snímáme všechna magická postižení (např.: uřknutí, prokletí, očarování, larvy, fantomy, energetické upíry aj.), rušíme negativní zóny a odvádíme přivtělené duše pomocí magického rituálu.
"OSUD ZPRAVIDLA NELZE ZMĚNIT - ALE URČITÉ UDÁLOSTI LZE OVLIVNIT... ČÍM KONKRÉTNĚJŠÍ OTÁZKY - TÍM KONKRÉTNĚJŠÍ ODPOVĚĎ..."
Vykládáme karty on-line (na partnerské vztahy a magická postižení - 5 otázek máme měsíčně zdarma, zdraví nevykládáme). Na základě karetního on-line výkladu lze předcházet některým událostem, zmírnit průběh špatných událostí nebo naopak zesílit účinek těch pozitivních a pro Vás výhodných. Možná na základě on-line karetního výkladu odhalíte i své nové možnosti! Třeba konečně pochopíte sami sebe a třeba pochopíte i své okolí. Zeptat se dá úplně na všechno! Ale my se specializujeme především na partnerské vztahy, na odstranění magických postižení (např.: uřknutí, prokletí, očarování, přivtělené duše aj.) a na ochrany proti magickým a negativním vlivům.

Re: Výklad karet online zdarma, zápis do aury aj.

Mezinárodní věštecká a psychologická online poradna 01.05.2013
www.skola-magie.cz

Filokartistický materiál

Felix Michal 15.10.2011
Pohlednice-místopis i žánr do r.1945 (malý formát) odkoupím i za vyšší odhadní ceny. Není problém uhradit Vaše cestovné. Dále dopisy a známky odkoupím za katalogové ceny. Platné katalogy předložím.
Telefon 602 741 507.
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Užitečné odkazy:
http://www.mnichovice.info/ - oficiální stránky
http://www.laduv-kraj.cz/
http://sluzby.mnichovice.info/ 
Veřejné služby
http://masaze.porsnet.cz/ - kvalitní masáže
www.veterinamnichovice.cz

Odkazy spolků:
http://www.hasicimnichovice.cz/
SDH Mnichovice
http://hokej.mnichovice.cz/
http://www.fotbalmnichovice-mladez.cz/
http://www.tjmnichovice.cz/aktualne.php
http://mtb.cenytisku.cz/ MTB posázavím

http://hovory-z-duse.webnode.cz/

Odkazy škol:
www.zsmnichovice.cz/ ZŠ
http://skolka.mnichovice.info/

Odkazy podnikatelů:
www.santak.cz/
www.citroen-babis.cz/

www.vares.cz/
www.mountfield.cz
w
ww.cukrarnavpodslali.cz
w
ww.posnet.cz - komplexní služby IT

Odkazy restaurací a ubytování:
www.sibenicnivrch.cz/
www.mnichovickakrcma.cz/
www.billiardcoffee.cz
www.ogm.cz/ - hostinec u nádraží

Hudební skupiny:
http://duha-country.eu/ - mnichovická country skupina
www.vazne-nevazne.cz - mnichovická skupina

Odkazy na poskytovatele internetu:
www.creditnet.cz/ - předplacený internet
http://obsm.cz/ Komunitní síť Mnichovicko

Zajímavé odkazy z okolí:
www.pivovarkostelec.cz/ - originální česká piva a vynikající kuchyně!